40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: grandu cīņa – “Fenerbahce” pret “Anadolu Efes”

Stambula, 20:15 @ 18.10.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Turcijas basketbola čempionāts sagādājis īstu saldo ēdienu pirmdienas vakarā, jo savā starpā tiksies valsts spēcīgākās komandas – “Fenerbahce” un “Anadolu Efes”. Abām vienībām vietējā līgā ir pa trim uzvarām tikpat spēlēs, tomēr nepārliecinošais sniegums Eirolīgā parāda, ka vēl ir kur augt.

Manuprāt, “Fenerbahce” ir sliktāks sastāvs nekā “Anadolu Efes”. Skarbu kritiku no galvenā trenera Atamana saņēma “Efes” spēlētāji, kas man liek domāt, ka šodien basketbolisti saņemsies un rādīs labāku sniegumu. Jāņem arī vērā, ka Turcijas līgas ietvaros šis ir viens no sezonas svarīgākajiem mačiem.

“Anadolu Efes” spēlētāji ilgu laiku spēlē kopā, kamēr “Fenerbahce” ir jauns treneris, kā rezultātā sezonas ievadā vēl ir redzami dažādi defekti. Prognozēju, ka “Efes” izcīnīs uzvaru ar trim punktiem (handikaps -2,5).

Prognoze neprecīza: “Fenerbahce” uzvara 90:68

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Anadolu Efes" handikaps -2,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.05
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63