Stambula, 20:15 @ 18.10.2021

Prognoze neprecīza!

Turcijas basketbola čempionāts sagādājis īstu saldo ēdienu pirmdienas vakarā, jo savā starpā tiksies valsts spēcīgākās komandas – “Fenerbahce” un “Anadolu Efes”. Abām vienībām vietējā līgā ir pa trim uzvarām tikpat spēlēs, tomēr nepārliecinošais sniegums Eirolīgā parāda, ka vēl ir kur augt.

Manuprāt, “Fenerbahce” ir sliktāks sastāvs nekā “Anadolu Efes”. Skarbu kritiku no galvenā trenera Atamana saņēma “Efes” spēlētāji, kas man liek domāt, ka šodien basketbolisti saņemsies un rādīs labāku sniegumu. Jāņem arī vērā, ka Turcijas līgas ietvaros šis ir viens no sezonas svarīgākajiem mačiem.

“Anadolu Efes” spēlētāji ilgu laiku spēlē kopā, kamēr “Fenerbahce” ir jauns treneris, kā rezultātā sezonas ievadā vēl ir redzami dažādi defekti. Prognozēju, ka “Efes” izcīnīs uzvaru ar trim punktiem (handikaps -2,5).

Prognoze neprecīza: “Fenerbahce” uzvara 90:68

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: "Anadolu Efes" handikaps -2,5
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
2.05
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya
Eurosport komentētājs
Par ekspertu

Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
374
Precīzas
149
Zaudētas
218
Atgrieztas
7
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT