5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: Ģeres un Štrufa trešais duelis

Hamburga, 15:00 @ 13.07.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Hamburgas ATP turnīrā pirmajā kārtā sacentīsies serbs Laslo Ģere, kurš rangā ieņem 57. vietu, un mājinieks Jans-Lenards Štrufs, kurš rangā atrodas 47. pozīcijā. Trešo reizi tenisisti tiksies savā starpā, un iepriekšējos divos mačos pārāks bija Štrufs.

Uz māla seguma Ģere demonstrē stabilu sniegumu, kas ļauj noturēties starp labākajiem pasaules tenisistiem. Šajā sezonā Ģere spēlējis Kagliari finālā, kā arī sasniedzis pusfinālus Buenosairesā, Santjago un Ženēvā. “Roland Garros” viņš sasniedza trešo kārtu, bet pēc tam uz māla nav spēlējis. Vimbldonā serbs aizspēlējās līdz otrajai kārtai.

Štrufs sezonu neuzsāka ar to labāko tenisu, taču uz māla izdevies nedaudz reabilitēties. Turnīrā Minhenē viņš spēlēja finālā, savukārt “Roland Garros” izdevās sasniegt astotdaļfinālu.

Kā jau iepriekš tika minēts, Štrufs uzvarējis abos savstarpējos dueļos, turklāt sasniegtais fināls Minhenē liecina, ka vācietis prot izmantot mājas sienas. Prognozēju, ka arī šajā reizē Štrufs būs labāks un izcīnīs uzvaru.

Prognoze neprecīza: Ģeres uzvara 6:4, 7:5

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Štrufa uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.71
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu