40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Genoa” jāsāk uzvarēt

Venēcija, 16:00 @ 20.02.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Vēl viena svarīga cīņa gaidāma Itālijas A sērijas apakšgalā, kur Venēcija ar 21 punktu 24 spēlēs ieņem 18. vietu (drošā zona ir turpat blakus – arī 17. vietas īpašniecei “Cagliari” ir 21 punkts), bet Dženova atpaliek par divu uzvaru tiesu un ar 15 punktiem 25 mačos ir priekšpēdējā.

Ja “Venezia” iepriekšējā kārtā izdevās negaidīti uzvarēt Turīnā (2:1 pār “Torino”) un pārtraukt desmit neuzvarētu spēļu sēriju čempionātā, tad “Genoa” par spīti lielam pārsvaram mājās nenosargāja vadību pret pēdējā vietā esošo “Salernitana” (1:1) un A sērijā neuzvarēja jau 22.(!!!) spēlē pēc kārtas (0-12-12). Labā vēsts “Genoa” gan ir tā, ka izdevās iegūt trešo neizšķirtu pēc kārtas un ka divās no trim šīm spēlēm komanda ir rādījusi krietni labāku sniegumu par sāncenšiem. Ja tas tā turpināsies, agri vai vēlu jāsāk nākt arī uzvarām.

Lai arī ne tik ievērojami, bet vairāk vārtu gūšanas iespēju “Genoa” radīja arī pirmā apļa savstarpējā spēlē 31. oktobrī, kad xG rādītājā bija labāka ar 1,49 pret 1,09, tomēr pret “Venezia” samierinājās ar bezvārtu neizšķirtu. Arī sezonas griezumā “Genoa” potenciāls bijis augstāks – ja tabulā ir par sešiem punktiem mazāk (15 pret 21), tad xG rādītājā “Genoa” ir vadībā ar 23,4 pret 19,9.

Prognoze neprecīza: 1:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Genoa" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.80
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90