Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Geičī un Čandlera duelis

Ņujorka, 4:15 @ 07.11.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

UFC 268 ir kārtējais izcili sagatavotais pasākums cīņu faniem. Šajā dienā redzu vismaz 7 skaļas un interesantas cīņas. Mana prognoze būs uz nefavorītu – Maiklu Čandleru. Čandlers pret Geičī būs divu triecienmašīnu sacensība, un cīņu fani šādu cīņu gribētu redzēt katru nedēļu.

Čandlera pēdējās 5 cīņas ir beigušās līdz 2. raunda 20. sekundei. Pēc profesijas cīkstonis, bet sevi vēlas pierādīt arī kājās – Čandlers sit spēcīgi, ko apstiprina 10 nokauti karjerā, un cīņās rāda lielu raksturu un nepadošanos. Šī noteikti būs raksturu cīņa, un Čandlers man ir pierādījis savu motivāciju un vēlmi nokļūt pie UFC titula.

Geičī ir visu cīņu fanu favorīts. Neapšaubāmi viens no visskatāmākajiem cīņu stiliem – atklāta pretinieka dauzīšana, kas bieži maksā arī sitienu uzņemšanu. Geičī karjerā nav bijusi neviena neinteresanta cīņa. Kāju vietā iestrādātās izkaptis pļauj pretiniekus, un šis ir bīstams moments Čandleram, kura cīņas stāja ir neliels aicinājums sist pa kājām. Taču Geičī ir arī sliktā īpašība – saņemot spēcīgus triecienus, cīkstonis mēdz aizmirst par aizsardzību un doties uzbrukumā, kas ne pie kā laba nenoved.

Uzskatu, ka 3 raundu cīņa būs intensīva. Šoreiz likšu uz nefavorītu Čandleru – viņa iespējas uzvarēt ir gan trāpot laimīgo sitienu, gan arī gāžot un kontrolējot Geičī uz zemes, kas atņems daudz spēkus un liks Geičī iet uz pilnu risku, lai cīņu uzvarētu.

Prognoze neprecīza: Geičī uzvara

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Čandlera uzvara
Veikt likmi
KategorijaUFC
Koeficients2.70
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54