40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Gaziantep” un “Darussafaka” cīņā par vietu “play-off”

Gaziantepa, 15:15 @ 03.04.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Svarīga cīņa par vietu Turcijas basketbola līgas izslēgšanas spēlēs sestdien starp “Gaziantep” un “Darussafaka” komandām. Laukuma saimniece “Gaziantep” ar 13 uzvarām un tikpat zaudējumiem atrodas 8. vietā, bet “Darussafaka” ir par uzvaru vairāk un zaudējumu mazāk, līdz ar to atrodoties arī vienu pozīciju augstāk.

Skaidrs, ka abām komandām šī ir ļoti svarīga cīņa. Tiekot pie uzvaras, “Gaziantep” paliks izslēgšanas spēļu zonā, bet “Darussafaka” nodrošinās vietu labāko astotniekā.

Pēdējā laikā stabilāku sniegumu demonstrē “Darussafaka”. Aizvadītajās četrās Turcijas līgas spēlēs “Gaziantep” uzvaru un zaudējumu skaits ir vienāds, savukārt “Darussafaka” bilance ir 3-1. “Gaziantep” ir labāka groza apakša, taču “Darussafaka” ir labāki saspēles vadītāji, un, manuprāt, tieši tas izšķirs spēles likteni.

Prognozēju, ka “Darussafaka” izcīnīs uzvaru.

Prognoze precīza: “Darussafaka” uzvara 82:76

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Darussafaka" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.20
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63