40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Gan Latvija, gan Velsa gūs vārtus

Kārdifa, 21:45 @ 28.03.2023
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ Velsa – Latvija 1:0 (1:0)

Daiņa Kazakeviča vadītā Latvijas vīriešu futbola izlase “Euro 2024” atlases ciklu sāks pilnā stadionā Kārdifā pret mazo Velsu, kas spēlējusi trijos no iepriekšējiem četriem finālturnīriem, taču palikusi bez savas superzvaigznes Gereta Beila, kurš nolēmis beigt karjeru. Arī bez Beila un neoptimālā sastāvā Velsa mājās būs liela spēles favorīte, bet ir pamats cerēt, ka vārtus redzēsim arī Latvijas izlases izpildījumā.

Latvijas izlase divarpus gadu laikā Kazakeviča vadībā piekopusi vertikālu spēles stilu, kas saskan ar sastāva īpatnībām – salīdzinoši laba uzbrucēju un uzbrūkošo pussargu izvēle un ilgus gadus ļoti pieticīga centra pussargu pozīcija. Kazakeviča 32 spēļu laikā vārtus esam guvuši 25 mačos, ielaiduši – 23 mačos, bet abas komandas vārtus guvušas 19 spēlēs jeb gandrīz 60%.

Daudz spēļu gan, protams, esam aizvadījuši ar sava līmeņa komandām un iepriekšējā Pasaules kausa ciklā pret Nīderlandi, Turciju, Norvēģiju un Melnkalni ar vārtu gūšanu klājās grūtāk – iesitām abos mačos pret turkiem, taču tikai vienā no pārējām sešām spēlēm. Tomēr būtiski ir tas, ka pašai Velsai ilgstoši klājies grūti ar savu vārtu sargāšanu – tiekoties ar laba līmeņa izlasēm, Velsa nav uzvarējusi deviņos mačos pēc kārtas un visos deviņos mačos ielaidusi pirmā.

Bukmeikeri šovakar paredz Velsas sauso uzvaru, taču izredzes redzēt abu komandu vārtus ir gana cerīgas. Piecas mūsu iepriekšējās spēles beidzās ar abu komandu vārtiem – tostarp trešdien Dublinā pret Īriju (2:3), kad ar sitieniem ārpus soda laukuma izcēlās Roberts Uldriķis un Artūrs Zjuzins.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Gan Latvija, gan Velsa gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.50
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90