Stambula, 21:00 @ 05.08.2021

Prognoze precīza!

UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas trešajā kārtā tiksies Turcijas “Galatasaray” un Skotijas “St. Johnstone”. Turku klubs iepriekš spēlēja Čempionu līgas kvalifikācijā, taču pārliecinoši zaudēja PSV, kamēr skotiem šis būs pirmais mačs Eirokausos, turklāt iepriekš komanda aizvadījusi vien četras pārbaudes spēles.

“Galatasaray” skārušas izmaiņas sastāvā, jo komandas rindas papildinājuši 6-7 spēlētāji. Nav šaubu, ka gan jaunie spēlētāji, gan tie, kas jau gājuši laukumā Turcijas komandas rindās, gribēs sevi parādīt pēc iespējas labāk un reabilitēties par smago zaudējumu PSV (2:7 summā). Tāpat spēlētāji gribēs izkarot vietu sastāvā.

Turcijas komanda ir labāka par “St. Johnstone”, un noteikti turki izcīnīs uzvaru, taču prognozēju, ka spēlē tiks gūti 2-3 vārti.

Prognoze precīza: neizšķirts 1:1

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Prognoze: kopā 2-3 gūti vārti
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.98
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya
Eurosport komentētājs
Par ekspertu

Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
374
Precīzas
149
Zaudētas
218
Atgrieztas
7
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT