Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Freiburg” piedzīvos pirmo zaudējumu

Freiburga, 16:30 @ 16.10.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Pirms izlašu pauzes Vācijas futbola flagmanis Minhenes “Bayern” mājās ar 1:2 piekāpās Frankfurtes “Eintracht”, kas nozīmē tikai vienu – pēc septiņām spēlētām kārtām vienīgā arvien nezaudējusī Bundeslīgas komanda ir “Freiburg”, kas šajā nedēļas nogalē uzņems valsts vicečempioni “Leipzig”. “Freiburg” ar 15 punktiem ieņem ceturto vietu, bet “Leipzig” ar 10 punktiem ir četras pozīcijas zemāk.

“Leipzig” zem jautājuma zīmes būs virkne spēlētāju (kamēr mājiniekiem vienīgais iztrūkums varētu būt pussargs Jonatans Šmids) un šosezon pret augstākās līgas klubiem izbraukumā nav uzvarējusi ne reizi (0-1-3, vārti 4:9), tomēr “Freiburg” iepriecinošais sezonas sākums var arī būt drusku mānīgs. Atskaitot 3:0 uzvaru pār “Augsburg”, visos pārējos mačos “Freiburg” pēc radīto momentu skaita jeb xG rādītāja bija, kā minimums, nepārspēja sāncenšus, bet biežāk atpalika par nepilnu vārtu tiesu.

Ilgtermiņā, xG rādītājiem neuzlabojoties, tas var nozīmēt rezultātu tendences pasliktināšanos, un šobrīd “Freiburg” savu prognozēto punktu skaitu pārspēj par 4,95, kas ir lielākais rādītājs līgā (Lēverkūzenes “Bayer” ar 4,83 atpaliek pavisam nedaudz). Pēc paredzamā punktu skaita “Freiburg” (10,05) ir vienpadsmitajā vietā līgā, bet “Leipzig” ar 11,72 ir piektajā vietā.

Prognoze neprecīza: 1:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Leipzig" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.86
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90