40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Francs Vāgners pret ASV dominēs zem groziem

Manila, 15:40 @ 08.09.2023
Prognozes rezultāts:Precīza

Franca Vāgnera atlēkušās bumbas – 5

Laiks pusfināliem un mana uzmanību ASV un Vācijas duelī spēlētāju individuālajiem sniegumiem.

ASV komanda ir mača favorīte, bet vienlaicīgi Vācijas atlētiskums noteikti ir tāds, kas var spēkoties ar ASV atlētiem, pie tam es teiktu, ka garais gals pat Vācijai ir jaudīgāks kā ASV, attiecīgi Taiss, Tīmans un brāļi Vāgneri pret Džeksonu un Kesleru. Tieši mana uzmanība būs vienam no brāļiem Vāgneriem, attiecīgi pēc traumas atgriezies talantīgākais no brāļiem jeb Francs Vāgners.

Mana uzmanība cīņai par atlekušajām bumbām, lai gan Francs nospēlējis tikai divas spēles šajā turnīrā, bet tajās atzīmējies vidēji ar septiņiem rebaundiem, visam bonusā pārbaudes spēlē pret ASV, Francs atzīmējās ar 10 bumbām.

Tendences un saturs laukumā no Franca man liek domāt, ka arī pusfinālspēlē pret ASV viņš savāks vismaz piecas atlekušās bumbas.

Prognozes rezultāts:Precīza
Atlēkušās bumbas Francam Vāgneram - virs 4,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.83
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73