40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Francijai vairāk trumpju uzvarai pirmajā spēlē

Džakarta, 16:30 @ 25.08.2023
Prognozes rezultāts:Zaudēta

FIBA Pasaules kausa finālturnīra pirmās dienas centrālā spēle visā turnīrā – spēle, kas ļoti interesanta arī Latvijas basketbola faniem, jo savā starpā tiksies divas no Latvijas grupas komandām – Kanāda pret Franciju.

Interesants fakts, ka visā turnīrā abas šīs komandas ir 2. un 3. vietā kā favorītes uz uzvaru turnīrā un jau pirmajā spēļu dienā tiksies savā starpā.

Kanāda savu pārbaužu spēļu ciklu aizvadīja kā pa “amerikāņu kalniņiem”, proti, 3 uzvaras (2 no tām pagarinājumā) pret Spāniju, Vāciju un pārliecinoši pieveikta Jaunzēlande, zaudējumi pret Vāciju un negaidīti pret Dominikānas republiku.

Francija toties kopumā aizvadīja septiņas pārbaudes spēles, no kurām uzvarēja sešas, vienīgais zaudējums pret Austrāliju. Kura ir favorīte šajā spēlē? Manuprāt, Francija, jo, pirmkārt, komandas kodols Nikolass Batums, Evans Furnjē, Nando De Kolo un Rūdijs Gobērs ir ilggadēji līderi izlasē un pats galvenais – lieliski zina kā uzvarēt spēles FIBA turnīros.

Otrs faktors, masīvākā un spēcīgākā groza apakša visā turnīrā ar Gobēru, Folu un Lesorts. Šis, ja pareizi tiks izspēlēts, būs liels trumpis Francijas komandai. Trešais faktors – lai gan Kanādas izlase ir viena no atlētiskākajām izlasēm turnīrā, Francija ir komanda, kas var turēt līdzi atlētismā.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Francija -1.5 Āzijas handikaps
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.90
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73