Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: FK “Liepāja” uz dabīgā seguma pret RFS

Liepāja, 18:00 @ 14.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Futbola Virslīgā FK “Liepāja” uz dabīgā seguma uzņems RFS. Pirmajās astoņās spēlēs liepājnieku kontā ir četras uzvaras un četri zaudējumi, kas dod 5. vietu, bet RFS pa deviņām spēlēm iekrājusi sešas uzvaras, divus neizšķirtus un zaudējumu, kopā ar “Valmiera” FC dalot 2. un 3. pozīciju.

Abās komandās pirms savstarpējās spēles ir sastāva problēmas. “Liepāja” uz dublieriem nosūtījusi Artūru Karašausku, kas ir visai spēcīgs trieciens, jo viņš pats var uzņemties iniciatīvu, uz viņu arī spēlē komandas biedri, un viņš laukumā spīd, bet tas ļaus izcelties citiem futbolistiem. RFS ir palikusi bez galvenā līdera uzbrukumā Darko Lemajiča, bet otrs uzbrucējs Sedriks Kuadio neizceļas ar rezultatīvu sniegumu.

Lai gan RFS izskatās stabili, uzskatu, ka komanda varētu arī zaudēt punktus, ņemot vērā Lemajiča nespēlēšanu. “Liepājai” būs papildu emocijas, tāpēc prognozēju, ka liepājnieki izcīnīs uzvaru (likme bez neizšķirta).

Prognoze neprecīza: RFS uzvara 2:1 (0:1)

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: FK "Liepāja" uzvara - likme bez neizšķirta
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients3.10
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
Ekspertu atbalsta:
Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes66
Precīzas23
Zaudētas41
Atgrieztas2
Peļņa:-12,84