Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Fethiye” cīnās par izdzīvošanu

Fetija, 13:00 @ 17.04.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Turcijas basketbola līgas nedēļas nogali ievadīs “Fethiye” un “Buyukcekmece” duelis. Kamēr “Fethiye”, kuras kontā ir septiņas uzvaras un 21 zaudējums, tādējādi ieņemot 15. vietu, vēl cīnās par vietas saglabāšanu līgā, tikmēr “Buyukcekmece” ar 10 uzvarām un 17 neveiksmē jau ir garantējusi vietu labāko sabiedrībā arī nākamajā sezonā.

“Fethiye” līdz sezonas beigām palikušas divas spēles un abās jāizcīna uzvaras, lai paliktu līgā. Pēdējos piecos mačos pie uzvarām izdevies tikt tikai divreiz. “Buyukcekmece” uzvarējusi divās spēlēs pēc kārtas, taču trīs spēlētāji sestdien nevarēs palīdzēt COVID-19 dēļ, kā arī starp treneriem ir pozitīvi gadījumi.

Ņemot vērā “Buyukcekmece” sastāva problēmas, prognozēju, ka “Fethiye” izcīnīs uzvaru ar vismaz septiņiem punktiem (handikaps -6,5).

Prognoze precīza: “Fethiye” uzvara 83:70

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Fethiye" handikaps -6,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.15
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63