40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Fenerbahce” daudz laika pavadījusi ceļā – vai tas ietekmēs?

Afjona, 17:30 @ 28.03.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Stambulas “Fenerbahce” aizvada labu sezonas otro pusi, tomēr vēl nav garantējuši vietu Eirolīgas “play off” spēlēs. Ņemot vērā, ka komanda galvenais fokuss ir Eiropas spēles, tad vietējā čempionātā vairāk tiek spēlēts ar Turcijas basketbolistiem un tiem leģionāriem, kuriem ir mazāks spēles laiks Eirolīgā.

Dēļ šīs sastāva rotācijas komanda zaudējusi sešas spēles vietējā čempionātā šajā sezonā. “Fenerbahce” tikko bija spēle Eirolīgā, kur izbraukumā Atēnas tika uzveikti “Panathinaikos”. Ceļojums no Atēnām uz Afjonu būs sarežģīts un prasīs daudz spēkus.

Savukārt “Afyon Belediye” komanda savās mājās šajā sezonā demonstrē labu sniegumu. Īpāši labi veicies pret grandiem, kā arī fakts, ka “Fenerbahche” atkal rotēs sastāvu un ir daudz laika pavadījusi ceļojot. Prognozēju “Afyon” handikapu +10,5.

Prognoze precīza: “Fenerbahce” uzvara ar 97:87

Pievienojies un saņem lielisku LVBET welcome bonusu!

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Afyon" handikaps +10,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.00
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63