Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Fenerbahce” un “Pinar Karsiyaka” sāk pusfinālu

Stambula, 19:30 @ 20.05.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Turcijas basketbola līgas pusfināla sēriju uzsāks Stambulas “Fenerbahce” un “Pinar Karsiyaka”. Regulārajā sezonā “Fenerbahce” bija 2. vietā ar 22 uzvarām un astoņiem zaudējumiem, bet “Pinar Karsiyaka”, izcīnot par uzvaru mazāk, ierindojās 3. vietā.

“Fenerbahce” sezonu līdz šim noteikti nevar saukt par veiksmīgu, jo Eirolīgā neizdevās iekļūt “Final 4”, savukārt vietējā čempionātā nesanāca izcīnīt pirmo vietu pēc regulārās sezonas. Komanda atradusi labu rotāciju, taču joprojām redzamas problēmas ķīmijā, par ko varēja pārliecināties sērijā pret “Darussfaka”, kur visai kosmiskā veidā Feners pēdējās sekundēs izsēja pārsvaru, kā rezultātā bija jāspēlē pagarinājums.

“Pinar Karsiyaka” bijis visai smags spēļu grafiks, ņemot vērā dalību FIBA Čempionu līgas izšķirošajās spēlēs, un sērija pret “Turk Telekom” tika uzvarēta ar 2-1. Spēlētāji tagad būs nedaudz atpūtušies, un savstarpējā ķīmija ir krietni labāka nekā Stambulai.

Protams, ka “Fenerbahce” sastāvs ir krietni labāks, bet daudz ko izslēgšanas spēlēs izšķir ķīmija un harmonija, turklāt gan “Pinar Karsiyaka” treneru štābs ir ļoti spēcīgs, gan sastāvs ir kopā vairākas sezonas.

Prognozēju, ka “Pinar Karsiyaka” nezaudēs ar vairāk kā septiņiem punktiem (handikaps +7,5).

Prognoze precīza: “Fenerbahce” uzvara 83:79

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Pinar Karsiyaka" handikaps +7,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.00
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63