Stambula, 19:30 @ 20.05.2021

Prognoze precīza!

Turcijas basketbola līgas pusfināla sēriju uzsāks Stambulas “Fenerbahce” un “Pinar Karsiyaka”. Regulārajā sezonā “Fenerbahce” bija 2. vietā ar 22 uzvarām un astoņiem zaudējumiem, bet “Pinar Karsiyaka”, izcīnot par uzvaru mazāk, ierindojās 3. vietā.

“Fenerbahce” sezonu līdz šim noteikti nevar saukt par veiksmīgu, jo Eirolīgā neizdevās iekļūt “Final 4”, savukārt vietējā čempionātā nesanāca izcīnīt pirmo vietu pēc regulārās sezonas. Komanda atradusi labu rotāciju, taču joprojām redzamas problēmas ķīmijā, par ko varēja pārliecināties sērijā pret “Darussfaka”, kur visai kosmiskā veidā Feners pēdējās sekundēs izsēja pārsvaru, kā rezultātā bija jāspēlē pagarinājums.

“Pinar Karsiyaka” bijis visai smags spēļu grafiks, ņemot vērā dalību FIBA Čempionu līgas izšķirošajās spēlēs, un sērija pret “Turk Telekom” tika uzvarēta ar 2-1. Spēlētāji tagad būs nedaudz atpūtušies, un savstarpējā ķīmija ir krietni labāka nekā Stambulai.

Protams, ka “Fenerbahce” sastāvs ir krietni labāks, bet daudz ko izslēgšanas spēlēs izšķir ķīmija un harmonija, turklāt gan “Pinar Karsiyaka” treneru štābs ir ļoti spēcīgs, gan sastāvs ir kopā vairākas sezonas.

Prognozēju, ka “Pinar Karsiyaka” nezaudēs ar vairāk kā septiņiem punktiem (handikaps +7,5).

Prognoze precīza: “Fenerbahce” uzvara 83:79

Lielākais starta sporta bonuss Latvijā!

Līdz 150 EURNaudas atmaksa sporta likmēm

Prognoze: "Pinar Karsiyaka" handikaps +7,5
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
2.00
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya
Eurosport komentētājs
Par ekspertu

Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols

Eksperta statistika
Likmes
54
Precīzas
21
Zaudētas
33
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
359
Precīzas
141
Zaudētas
211
Atgrieztas
7
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT