Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “FaZe” nopietni pacīnīsies

20:15 @ 16.07.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Izslēgšanas spēļu ceturtdaļfināls starp pasaules labāko komandu un internacionālo “FaZe” (17.) vienību. Daudziem varētu šķist – ko gan šeit prognozēt? Viss taču skaidrs? Domāju, ka šeit viss nebūs tik vienkārši cik daudziem varētu likties. Šis ir pirmais LAN turnīrs “Gambit” (1.) komandai. Viņi nespēlē slikti, viņi nespēlē arī izcili, bet ir redzams spiediens.

Kamēr online ēras laikā viņiem bija ļoti grūti kaut ko izdarīt, tad šobrīd LAN viņi nav uzvarējuši nevienu “tīru spēli”. 2-1 pret “mousesports”, 2-1 pret “NiP”, kā arī zaudējums 1-2 pret “G2”. Piebildīšu, ka arī pirms šī turnīra viņi zaudēja BO5 finālu pret “NaVi”.

Protams, ka “Gambit” ir favorīti šajā spēlē, bet domāju, ka neviens man neļaus samelot, ja teikšu, ka “FaZe” ir pārsteiguši visus ar savu sniegumu. Vai tā ir laba sagatavotība, vai tiešām pieredze šādos turnīros, bet “FaZe” kvalificējās galvenajam turnīram un pat tika izslēgšanas spēlēs.

“FaZe” ar katru spēli rāda labāku performanci, “olofmeisters” pēc “brīvdienām” ar vien labāk iejūtas, un “Twistzz” arī izskatās nevainojami. Vienas nedēļas laikā “FaZe” ir spējuši no top36 uzlēkt atpakaļ top20, līdz augstajai 17. vietai. “FaZe” tuvajam zaudējumam pret “Astralis” sekoja arī 3 ļoti skaistas uzvaras pret spēcīgām komandām – “Spirit”, “Vitality”, “Heroic”.

Tas, ko vēlos teikt, ir, ka “FaZe” noteikti ir labas iespējas uzvarēt šajā spēlē vai uzvarēt vismaz vienu karti. Vai “Gambit” spēs izturēt spiedienu? Redzēsim. Spēle būs daudz sīvāka nekā to rāda reitingi un statistikas pēdējos mēnešos.

Prognozēju, ka “FaZe” nezaudēs ar vairāk kā vienu karti (handikaps +1,5).

Prognoze precīza: “FaZe” uzvara 2:1

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "FaZe" handikaps +1,5
Veikt likmi
KategorijaCyber
Koeficients1.65
Prognozi piedāvā
Miks Siliņš, eksperts, likme.tv
Esporta apskatnieks
Esporta apskatnieks-veterāns (CS:GO), kādreiz spēlējis Latvijas labākajās komandās šajā disciplīnā (skillz.lv, eXanimo). Bijušais Latvijas izlases spēlētājs un uzvarējis turnīrus ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. 2020. gadā trenējis šī brīža Latvijas labāko komandu "Medieval Riga".
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes23
Precīzas12
Zaudētas11
Atgrieztas0
Peļņa:+0,37