5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: favorītiem turnīra sākumā saspēlēties nav viegli

Sanktpēterburga, 22:00 @ 12.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Sestdienas noslēdzošajā Eiropas čempionāta futbolā spēlē Beļģijas izlase Sanktpēterburgā tiksies ar Krieviju. Beļģi ir vieni no galvenajiem turnīra favorītiem, taču vienmēr čempionātu ievados komandas nav saspēlējušās, īpaši jau galvenās favorītes, tāpēc nemaz tik viegli varētu arī nebūt.

Beļģijai noteikti vajadzēs mazliet laika, lai visi futbolisti aprastu viens ar otru. Tas varētu pavērt labas iespējas Krievijai izcīnīt uzvaru, kas, pateicoties vietējiem līdzjutējiem, būs divtik motivēti doties laukumā un parūpēties par pārsteigumu turnīra ievadā.

Prognozēju, ka Krievijas izlase izrādīs pretestību, kā rezultātā Beļģija uzvarēs ar vienu vārtu pārsvaru (trīs veidu handikaps, neizšķirts: Krievija +1).

Prognoze neprecīza: Beļģijas uzvara 3:0

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: 3 veidu handikaps, neizšķirts: Krievija +1
KategorijaFutbols
Koeficients3.40
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT