40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Favorīti apliecinās savu statusu

Kauņa @ 04.02.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Kazaņas “Unics” un Pireju “Olympiacos” iesēdušās zaudējumu sērijā un domāju, ka abas komandas šovakar šīs sērijas varētu pārtraukt.

“Olympiacos” viesos tiksies ar “Baskonia” vienību, kas tikko bezzobainā spēlē piekāpās Sanktpēterburgas “Zenit” komandai, lai gan daļu mača atradās vadībā. Arī Pireju komandu iepriekšējo Eirolīgas spēli zaudēja, kaut bija vadībā. Kopumā Grieķijas vienībai sarežģīts izbraukums, bet domāju, ka komandai ir ļoti motivēta, lai atgrieztos uz uzvaru takas, nostiprinoties astotniekā.

Divi zaudējumi pret Maskavas CSKA un Berlīnas “Alba”, domāju, būs laba motivācija Kazaņas “Unics” vienībai, lai tiktu pie panākuma spēlē ar Kauņas “Žalgiri”, kas šo sezonu aizvada ļoti neizteiksmīgi. Uzskatu, ka gan “Olympiacos”, gan “Unics” tik pie uzvarām.

Kombinētā likme:
“Unics” -1,5 handikaps x “Olympiacos” -1,5 handikaps

Prognoze precīza: “Unics” uzvara 76:67, “Olympiacos” uzvara 72:62

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Olympiacos" -1,5 x "Unics" -1,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.37
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73