40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Evans Furnjē aktīvi piedalīsies uzbrukumu veidošanā

Berlīne, 18:15 @ 14.09.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Eurobasket 2022 klāt noslēdzošie divi ceturtdaļfināli, kuros redzēsim Francijas spēli pret Itāliju, kā arī Slovēnijas spēli pret Poliju.

Francijas izlases līderis ir Evans Furnjē, kurš aizvada kvalitatīvu finālturnīru un šobrīd ir Francijas izlases labākais punktu guvējs (14.5 punkti vidēji spēlē). Tāpat arī Furnjē ne tikai gūst punktus, bet pietiekami aktīvi iesaistās uzbrukumos, veidojot momentus arī partneriem, kā arī mirkļos, kad sastopas ar vairāk kā vienu pretspēlētāju, atrod brīvos partnerus, līdz ar to ir otrs labākais piespēlētājs komandā ar vidēji 3 rezultatīvām piespēlēm.

Manuprāt arī šajā spēlē Furnjē tiks vismaz pie trīs rezultatīvām piespēlēm, tendences rāda, ka piecās no sešām spēlēm francūzis ir sasniedzis šo rādītāju un šī vakara pretinieki Itālija piedāvā ātru basketbolu, kurā radīsies iespēja arī Francijai daudz uzbrukt.

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Evans Furņē over 2.5 rezultatīvas piespēles
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.72
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73