Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: esam labāki par Senegālu

Daugavpils, 18:00 @ 07.07.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Latvijas U19 basketbola izlase šovakar pasaules kausa astotdaļfinālā tiksies ar Senegālas vienaudžiem. Grupu turnīrā latviešiem viena uzvara un divi zaudējumi, tiesa, abas neveiksmes piedzīvotas pēc tam, kad piederēja padsmit punktu pārsvars, beigās finišējot 2. pozīcijā. Arī Senegālai grupā tādi pati bilance, taču iegūta 3. vieta.

Kopumā man patīk tas basketbols, ko demonstrē Latvijas izlase. Spēlē jaunie latvieši patiešām labi, taču pret Puertoriko un Serbiju kaut kas mazliet pietrūka, jo neizdevās noturēt pārsvaru. Uzskatu, ka Senegāla ir daudz klases zemāka komanda nekā abas iepriekšminētās izlases, turklāt pēc neoficiālas informācijas zināms, ka izlasei nevarēs palīdzēt viens no līderiem, kurš devies uz ASV.

Mums šī spēle jāuzvar, turklāt vēl ir rezerve, jo Toms Skuja, komandas galvenais motors, nav aizvadījis tos labākos mačus, taču savu skatītāju priekšā visam vajadzētu būt kārtībā un prognozēju, ka Latvija uzvarēs ar vismaz četru punktu pārsvaru (handikaps -3,5).

Prognoze neprecīza: Senegālas uzvara 57:44

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Latvijas handikaps -3,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.05
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31