40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “EPG Family” pret “Fnatic”

13:00 @ 05.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

“EPG Family”, protams, šobrīd ir ļoti labā formā, nezaudējot 10 spēles pēc kārtas, arī nezaudējot nevienu karti. Nevienam nav šaubu, ka viņi ir pelnījuši būt tur kur viņi ir, kā arī pelnījuši atrast organizāciju, kas viņus atbalsta. Potenciāli tas ir liels iemesls kādēļ viņi ir tik ļoti labā formā, jo citādi jau sponsorus neatradīs.

Tajā pašā laikā būtu ļoti muļķīgi izslēgt “Fnatic” no spēles jau priekšlaicīgi – visiem ir zināms, ka viņi var parādīt labāko sniegumu tad, kad vismazāk to no viņiem gaida. Pēdējā spēlē uzvarot “EXTREMUM”, kā arī atņemot karti no “mousesports”, ir redzams, ka ar jauno sastāvu pozitīvas iezīmes sāk parādīties. Neskaitot zaudējumu pret “mousesports” mēnesi atpakaļ, “EPG Family” īsti nav izjutuši tier 1 opozīciju oficiālajās spēlēs.

Pat, ja “Fnatic” šobrīd varbūt nav tier 1 formā, sastāvā ir spēlētāji, kuri tur ir ilgi bijuši un, visticamākais, arī būs nākotnē. Šī ir ļoti svarīga spēle “Fnatic”, lai parādītu, ka viņiem “vēl ir iekšās”. Globāli skatoties, viņi nedrīkst atļauties zaudēt šo spēli, lai neraisītu diskusijas par izmaiņām vai komandas sabrukšanu.

Manuprāt, šī nebūs tik viegla spēle “EPG Family” kā bukmeikeri to rāda. Prognozēju “Fnatic” uzvaru.

Prognoze neprecīza: EPG uzvara 2:0

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Fnatic" uzvara
Veikt likmi
KategorijaCyber
Koeficients 2.60
Prognozi piedāvā
Miks Siliņš, eksperts, likme.tv
Esporta apskatnieks
Esporta apskatnieks-veterāns (CS:GO), kādreiz spēlējis Latvijas labākajās komandās šajā disciplīnā (skillz.lv, eXanimo). Bijušais Latvijas izlases spēlētājs un uzvarējis turnīrus ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. 2020. gadā trenējis šī brīža Latvijas labāko komandu "Medieval Riga".
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes23
Precīzas12
Zaudētas11
Atgrieztas0
Peļņa:+0,37