40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Eirokausu sezonu beidzot sāks “Valmiera”

18:00 @ 21.07.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

UEFA Eiropas Konferences līgas otrajā kārtā Eirokausu sezonu beidzot sāks arī Virslīgas līdere un Latvijas vicečempione “Valmiera”, kas “Daugavas” stadionā Rīgā uzņems Ziemeļmaķedonijas bronzas medaļnieci “Shkendija”. Tetovas klubs pagājušajā gadā jau viesojās Rīgā, ar 0:2 “Skonto” stadionā zaudējot “Riga” un mājās piekāpjoties ar 0:1. Tas notika tieši Eiropas Konferences līgas otrajā kārtā.

Pagājušajā vasarā “Shkendija” zaudēja visās četrās Eirokausu spēlēs, kopsumā sakrājot drausmīgu vārtu bilanci 0:9, tomēr Ziemeļmaķedonijas grandu nevajadzētu novērtēt par zemu. Vēl nesen tas trīs sezonas pēc kārtas spēlēja Eiropas līgas “play-off” kārtā un šo Eirokausu sezonu sāka daudz labāk – ar 2:0, 2:2 pār Armēnijas “Ararat”, esot vadībā arī ar 4:0.

“Shkendija” Eiropā ir krietni pieredzējušāka komanda par “Valmieru”, kas saviem spēkiem nevienu kārtu Eirokausu vēsturē vēl nav pārvarējusi un aizvadīs tikai trešo Eirokausu sezonu, tomēr Latvijas futbola mīļotāji noteikti piekritīs, ka valmierieši aizvadījuši spīdošu sezonas pirmo daļu un ne velti atrodas Virslīgas galvgalī. “Valmieras” trumpis ir otro sezonu pēc kārtas saglabātais kodols, kurā visi šķietami arī ir veseli un gatavi cīņai, kamēr “Shkendija” vēl tomēr ir jāieeļļo mehānisms un vasaras jaunieguvumu integrācija sastāvā vēl notiek tikai pamazām.

Ja valmierieši nepārdegs un arī uz Eiropas skatuves spēlēs ar tikpat milzīgu jaunības azartu un nenorgudināmām kājām, kā tas ir Virslīgā, tad Jurģa Kalna vadītajai komandai ir pamatotas cerības un pretenzijas uz uzvaru. Kā minimums, savā laukumā.

Prognoze neprecīza: “Valmiera” zaudējums 1:2

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Valmieras" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.97
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90