40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Eagles” turpinās lidot

Ņūdžersija, 20:00 @ 28.11.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

“Eagles” pašlaik ir mazliet uzkarsusi! Neticu, ka “Giants” būs tie, kas viņus atdzesēs. “Eagles” pēdējās 4 spēlēs ir 3 uzvaras un 1 knaps zaudējums ar 3 punktu pārsvaru spēcīgajai, taču nestabilajai “Chargers” vienībai. “Eagles” progress noteikti ir ar plus zīmi – pamatīgi ieskrējies ir Džeilens Hērts, jo pēdējā spēlē šis “quarterback” ir pats ieskrējis “touchdown” zonā 3 reizes!

Komanda ir atdzīvinājusi skriešanas uzbrukumu, kur arī liels nopelns ir pašam Hērtsam. Aizsardzība redz uzbrukuma potenciālu un jāatzīst, ka arī spēlē labāk. Protams, šīs uzvaras nav pret paša NFL augšgala komandām, bet vai “Giants” tāda ir? Gluži pretēji.

“Giants” jau kārtējo sezonu ir liels haoss uzbrukumā, kas izšauj tikai pāris reizes gadā. Ļoti labais skrējējs Seikvons Bārklijs ir regulāri satraumēts, un viņa aizvietotāji nav tik kvalitatīvi. Daniels Džounss nav sliktākais “quarterback” līgā, taču pat, ja tu esi vidējs, tad ar “Giants” ieročiem uzbrukumā daudz panākumu netiks gūti. Vidēji spēlē tikai 18,9 punkti. Un visam papildus ir uzbrukuma koordinatora atlaišana pirms šīs spēles, tiesa, tas ne vienmēr nozīmē padošanos vai regresu.

Prognozēju, ka “Eagles” atkal bumbu centīsies pārvietot pa zemi, līdz ar to kontrolējot spēles tempu un, ja laika ziņā vismaz 5 minūtes spēs bumbu turēt ilgāk par “Giants”, uzskatu, ka uzvarēt būs salīdzinoši viegli.

Prognozēju “Eagles” uzvaru ar vismaz 7 punktiem (handikaps -6,5).

Prognoze neprecīza: “Giants” uzvara 13:7

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Eagles" handikaps -6,5
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients2.30
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54