Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Džokovičs pret Zverevu “US Open” pusfinālā

Ņujorka, 2:00 @ 11.09.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Vienā no diviem vīriešu “US Open” turnīra pusfināliem tiksies divi TOP4 tenisisti – pašreizējais ranga līderis Novaks Džokovičs un ceturtā labākā rakete Aleksandrs Zverevs. Šosezon aizvadītas trīs savstarpējās spēles, no kurām divas uzvarējis Džokovičs, tiesa, pēdējā reizē pārāks bija Zverevs.

Džokoviča sniegumu līdz šim “US Open” nevar saukt par ideālu, jo četros no pieciem dueļiem serbs zaudēja vienu setu. 12. reizi karjerā Džokovičs spēlēs “US Open” pusfinālā, un šajā turnīrā kopumā viņš triumfējis trīs reizes.

Pēc triumfa olimpiskajās spēlēs Zverevs ir mainījies. Viņš spēlē ar vēl lielāku pārliecību un ne velti ir viens no galvenajiem kandidātiem uz triumfu Ņujorkā. Līdz šim turnīrā vācietis zaudējis tikai vienu setu, un tas bija pret amerikāni Džeku Soku.

Zverevs iepriekš pierādījis, ka ir spējīgs cīnīties pret Džokoviču, turklāt Tokijas olimpiskajās spēlēs viņš pieveica titulēto sāncensi. Skaidrs ir tas, ka spēle nebeigsies trīs setos, tāpēc prognozēju, ka mačā būs vairāk par 38 geimiem.

Prognoze precīza: Džokoviča uzvara 4:6, 6:2, 6:4, 4:6, 6:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: vairāk par 38 geimiem
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.75
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19