Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Džokovičs finālā neatstās savam pretiniekam variantus

Vimbldona, 16:00 @ 11.07.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Pienācis Vimbldonas vīriešu tenisa turnīra fināls, kurā savā starpā spēkosies serbs Novāks Džokovičs un itālis Mateo Berretīni. Džokers, kā viņu pazīst ATP tūrē pasaules reitingā ieņem pirmo pozīciju, bet viņa pretinieks ir atrodams devītajā vietā.

Novāks Džokovičs tiek prognozēts kā galvenais pretendents uz triumfu turnīrā un panākums varētu būt ļoti pārliecinošs. Neskatoties uz slikto sniegumu pret kanādiešu tenisistu Denisu Šapovalovu, viņam izdevās būt pārākam trīs setos ar 7:6, 7:5, 7:5.

Itālim Berretīni šis būs pirmais Grand Slam turnīru fināls karjerā un pretim ļoti nopietns spēks, ko pieveikt būs ļoti sarežģīti. Lai to paveiktu itālim jārāda perfekts teniss, bet serbam pretēji – jābūt ļoti sliktam uz laukuma. Visticamāk, Berretīni nāksies piekāpties pat neskatoties uz to, ka līdz šim Vimbldonā rādījis ļoti labu sniegumu un pusfinālā pārspēja poli Hubertu Hurkaču ar 3-1.

Prognoze: Džokoviča uzvara ar handikapu pa setiem -2.5

Prognoze neprecīza: Džokoviča uzvara 3-1

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Džokoviča uzvara ar handikapu -2,5 pa setiem
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients2.25
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63