Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Duzce Belediye” pret “Yeni Mamak”

Duzce, 15:00 @ 08.04.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Turcijas basketbola 2. līgas čempionātā ceturtdienas pēcpusdienā savstarpējo spēli aizvadīs “Duzce Belediye” un “Yeni Mamak”. Abas komandas šosezon demonstrējušas līdzīgu sniegumu, jo 25 aizvadītajās spēlēs katrai komandai ir pa 14 uzvarām un 11 zaudējumiem, ļaujot atrasties “play-off” zonā.

“Duzce Belediye” ir laba komanda, tās rindās ir vairāki pieredzējuši spēlētāji, un komanda kopumā demonstrē pēdējos mačos labāku sniegumu, jo izcīnītas divas uzvaras pēc kārtas. “Yeni Mamak” kontā bija divas uzvaras pēc kārtas, bet nedēļas nogalē zaudēja līgas vājākajai komandai “Istanbul Basket”.

Savā laukumā “Duzce” spēlē sekmīgi, jo 12 spēlēs izcīnītas astoņas uzvaras, kamēr “Mamak” izbraukumā tikusi pie piecām uzvarām, bet piedzīvojusi astoņas neveiksmes.

Arī kopumā “Duzce” sastāvs ir labāks nekā pretiniekiem, tāpēc prognozēju, ka “Duzce” izcīnīs uzvaru.

Prognoze: “Yeni Mamak” uzvara ar 82:71

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Duzce Belediye" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.92
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63