Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: duelis starp “Afyon” un “Orman”

Afjonkarahisara, 17:30 @ 11.04.2021

Spēle atcelta

Turcijas basketbola čempionātā svētdien spēle starp komandām, kuras cīnās par dažādām lietām, – “Afyon” un “Ormanspor”. Pirmie cīnās par vietu izslēgšanas spēlēs, šobrīd atrodoties 9. vietā ar 12 uzvarām un 15 zaudējumiem, bet “Ormanspor” ir pēdējā vietā ar sešām uzvarām 27 spēlēs, kas šobrīd nozīmētu vietas zaudēšanu.

Pagājušajā nedēļā “Afyon” piedzīvoja smagu zaudējumu ar -40, taču bija diskvalificēts viens no komandas līderiem, turklāt tiesneši izcēlās ar ļoti apstrīdāmiem lēmumiem, un tas krietni varētu motivēt komandu svētdienas cīņā, kā arī tiesneši varētu nedaudz palīdzēt.

“Ormanspor” cīnās par vietas saglabāšanu, taču pēdējā laikā sniegums ir ļoti slikts, īpaši lielām problēmām esot aizsardzībā. Interesanti, ka abas komandas pēdējās piecās spēlēs izcīnījušas tikai vienu uzvaru.

Ņemot vērā, ka “Afyon” kopumā ir labāka komandai un tai ir svarīga katra uzvara, prognozēju, ka “Afyon” izcīnīs uzvaru ar vismaz deviņu punktu pārsvaru (handikaps -8,5).

Standings provided by Sofascore
Prognoze: "Afyon" handikaps -8,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.10
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63