40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Daugavpils pie punktiem tikusi mājās

Daugavpils, 14:00 @ 15.04.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Kaut arī Jūrmalas “Spartaka” trofeju skapī ir divi Latvijas čempiona tituli un klubs iepriekšējo astoņu sezonu laikā nekad nav finišējis zemāk par labāko sešinieku, allaž atrodoties virs “Daugavpils”, šīs sezonas sākumā tas jau ir pavisam cits Jūrmalas “Spartaks”, nekā bijām pieraduši redzēt iepriekš. Vēl vairāk jaunatnes, taču – Latvijas, nevis ārzemju jaunatnes, piesaistot lērumu U18 čempionāta futbolistu bez pieredzes augstākajā līgā vai ar tikai minimālu pieredzi. Turklāt no jau tā nelielā leģionāru skaita arvien laukumā nav bijis potenciālais uzbrukuma līderis Leonels Vambā no Kamerūnas, bet horvāts Tins Vukmaničs vēl ir ļoti tālu no tām kvalitātēm, ar kurām viņš savulaik izcēlās Virslīgā.

Ja skatāmies uz kalendāru un plašāku statistiku, abu komandu sezonas sākumus var salīdzināt diezgan labi. Abām nācies sākt ar smagu kalendāru, tiekoties ar visu pagājušās sezonas četrinieku un tikai vienu no savām potenciālajām konkurentēm. Lai arī kvantitatīvie rādītāji bijuši ārkārtīgi līdzīgi, “Daugavpilij” kvalitātes tomēr bijis drusku vairāk – vienīgajā tiešo konkurentu duelī izrauta uzvara pār tukumniekiem (2:1), kamēr jūrmalnieki nenospieda debitanti “Super Nova” (0:0), bet pret lielo četrinieku iegūti divi punkti pret “Spartaka” nulli.

Tādēļ arī “Daugavpils” ar pieciem punktiem piecās spēlēs ieņem sesto vietu tabulā, bet “Spartaks” ar vienu ir pēdējā pozīcijā. Arī uz papīra Latgales kluba sastāvs ir sabalansētāks un īstermiņā – nedaudz kvalitatīvāks. Īpaši savā laukumā – leģendārajā “Celtniekā” viegli neklājas arī grandiem, un daugavpilieši visus piecus punktus ieguvuši tieši mājās, nopelnot arī bezvārtu neizšķirtus pret “Valmieru” un “Riga”. Tikmēr “Spartakam” tā būs tikai otrā spēle ārpus Rīgas, bet abās iepriekšējās spēlēs ārpus sava sezonas sākuma mājas laukuma (LNK Sporta parks pie Valdlaučiem) piedzīvotas sakāves pret “Valmieru” (1:4) un “Riga” (0:3).

Prognoze precīza: “Daugavpils” uzvara 2:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: BFC "Daugavpils" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.80
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90