40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Daugavpils” izcīnīs trešo uzvaru šosezon

Daugavpils, 18:00 @ 26.05.2023
Prognozes rezultāts:Precīza

“Daugavpils” – “Jelgava” 5:2 (1:0)

Virslīgas debitante FS “Jelgava” kļuva par pirmā apļa patīkamāko pārsteigumu, ar 15 punktiem 14 spēlēs ieņem septīto vietu un augstāk par “Daugavpili” neatkarīgi no rezultāta būs arī pēc šīs kārtas – daugavpilieši sezonu sākuši tikai ar 10 punktiem un ieņem vien astoto pozīciju. Arī savstarpējā cīņā pirmajā aplī uzvarēja jelgavnieki, atspēlēdami agru deficītu un uzvarēdami ar 2:1.

Neskatoties uz savstarpējo spēli, un ainu tabulā un to, ka “Daugavpils” šosezon uzvarējusi vienīgi pastarīti Salaspils “Super Nova”, par piektdienas vakara mača favorīti uzskatāma “Daugavpils”. Pirmkārt, abas komandas ir izteiktas mājas komandas. “Daugavpils” mājās atņēmusi punktus arī Rīgas un Valmieras lielbudžeta klubiem, un “Jelgavas” patīkamais skats rezultātos lielā mērā saistāms arī ar neproporcionālo mājas spēļu skaitu (deviņas no četrpadsmit cīņām aizvadītas savā laukumā). Tikmēr izbraukumā abas komandas nav zaudējušas tikai vienā spēlē – “Daugavpils” bilance ir 1-0-5, “Jelgavas” 0-1-4.

Otrkārt, domājams, ka astotā vieta tabulā un piecu punktu deficīts pret jelgavniekiem gluži precīzi neataino abu komandu sastāvu kvalitāti – “Daugavpilij” ir visai pieklājīga 14 spēlētāju grupa ar lielāku pieredzi Virslīgā nekā jelgavniekiem. Un, treškārt, “Daugavpils” pašreizējais sastāvs ir optimālāks – “Jelgavai” traumas ārstē Daniels Grauds, Žans Mbasī un Jehors Smirnovs, treneru maiņas dēļ aizsardzībā jāiztiek bez pieredzējušā Valērija Redjko, bet diskvalifikācijas dēļ Daugavpilī nespēlēs arī Oskars Rubenis.

Prognozes rezultāts:Precīza
Daugavpils uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.30
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90