40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Dānija un Polija būs pārākas

Kopenhāgena, 21:45 @ 12.10.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

F grupas pārliecinošā līdere Dānija otrdienas vakarā tiksies ar Austriju. Septiņās spēlēs dāņi tikušie pie tikpat panākumiem, bet austriešiem ir trīs uzvaras un neizšķirts. Teorētiski Dānija var netikt uz pasaules kausu, tomēr jānotiek ļoti lielam brīnumam.

Austrija vēl var pacīnīties par otro vietu, tomēr Dānija, manuprāt, būs pārāk ciets rieksts. Komanda spēlē labi, šajā kvalifikācijas ciklā vēl nav ielaidusi nevienus vārtus, bet guvusi 26! Dāņi noteikti nevēlēsies pārtraukt šo sēriju, tāpēc prognozēju, ka Dānija uzvarēs.

Divu I grupas TOP3 komandu tikšanās notiks otrdienas vakarā – Albānija pret Poliju. Augstāk tabulā atrodas albāņi, kuriem ir 15 punkti, kamēr poļiem – par punktu mazāk. Neiekļūšanu pasaules kausā vai vismaz nespēlēšanu izslēgšanas spēlēs poļu līdzjutēji nesapratīs. Septembra duelī Polija uzvarēja ar 4:1, savukārt pagājušajā nedēļā sagrauta Sanmarīno. Poļiem nav ko zaudēt, tāpēc prognozēju, ka viņi uzvarēs.

Ekspreša prognoze: Dānijas uzvara (1,52) x Polijas uzvara (2,15)

Prognoze precīza: Dānijas uzvara 1:0, Polijas uzvara 1:0

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Dānijas un Polijas uzvaras
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients3.27
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71