Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Dānija tiks pusfinālā

Baku, 19:00 @ 03.07.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Dānijai būs lieliska iespēja pirmoreiz kopš sensacionālā triumfa 1992. gadā atgriezties pusfinālā, bet Čehija pusfinālā kādā no lielajiem finālturnīriem var tikt pirmoreiz kopš 2004. gada Eiropas čempionāta. Čehi ir viena no trim trešās vietas ieguvējām, kuras spēja sasniegt ceturtdaļfinālu “Euro 2020”, savukārt dāņi savā apakšgrupā ieņēma otro vietu.

Dāņi divās spēlēs pēc kārtas ir guvuši četrus vārtus, sasitot gan Krieviju (4:1), gan Velsu (4:0), un Dānija, daudzuprāt, kļuvusi par īsto tumšo zirdziņu šajā turnīrā. Dāņi pēc bumbas kontroles ir ceturtajā vietā finālturnīrā (čehiem 16. vieta) un otrie gan pēc izdarīto sitienu skaita, gan arī pretiniekiem atļauto sitienu skaita (čehiem attiecīgi 17. un 9. vieta). Tāpat dāņi spējuši ne tikai labi kombinēt, bet arī cīnīties divcīņās – pēc uzvarēto gaisa divcīņu skaita viņi ir trešie (čehi piektie).

Jāņem gan vērā, ka Dānija šajā turnīrā lielākoties spēlējusi pret sava vai nedaudz zemāka līmeņa izlasēm, taču arī viens mačs pret grandu – Beļģiju – drīzāk rakstāms ar plusa zīmi, jo dāņi aizvadīja lielisku pirmo puslaiku un zaudēja tikai pēc Kevina De Breines došanās laukumā. Dāņi 32 spēļu laikā ir izcīnījuši 19 uzvaras un piedzīvojuši tikai četrus zaudējumus – trīs pret Beļģiju un vienu pret Somiju.

Prognoze precīza: Dānijas uzvara 2:1

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Dānijas uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.14
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90