5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: Dānija spēlēs bez psiholoģiskā spiediena

Kopenhāgena, 22:00 @ 21.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Eiropas čempionātā B grupas 3. kārtā savā starpā tiksies Krievijas un Dānijas izlases. Krieviem pēc diviem mačiem uzvara un zaudējums, kas dod otro vietu grupā, savukārt Dānija ar diviem zaudējumiem ieņem pēdējo vietu grupā.

Visticamākais, ka ar izcīnītiem trim punktiem Dānijai nepietiks, lai tiktu astotdaļfinālā, tāpēc var teikt, ka dāņu vilciens ir aizgājis. Krievijas izlasei vēl ir izredzes, taču sniegums nav bijis tik labs kā Pasaules kausā.

Dāņiem nepaveicās dramatiskajā mačā ar Somiju, pret Beļģiju arī bija iespēja izcīnīt vismaz punktu, taču tagad varēs spēlēt bez jebkāda psiholoģiskā spiediena, turklāt mačs savu skatītāju priekšā. Krievijai šo spēli var raksturot kā “būt vai nebūt”. Izredzes uz uzvaru vērtēju kā līdzīgas, Krievijai vairāk vajag, bet Dānija spēlē labāk.

Prognozēju, ka Dānija izcīnīs uzvaru ar 1 vārtu pārsvaru.

Prognoze neprecīza: Dānijas uzvara 4:1

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Dānijas uzvara ar 1 vārtu pārsvaru
KategorijaFutbols
Koeficients3.55
Prognozi piedāvā
Lauris Lizbovskis, eksperts, likme.tv
Sporta ziņu leģenda
Lauris Lizbovskis ir sporta ziņu leģenda - TV ekrānos viņa sagatavotos sižetus vērojam jau no 90-tajiem gadiem, kad vēl pastāvēja leģendārais kanāls LNT. Lizbovskis liks lietā savu milzīgo pieredzi, lai sniegtu savas prognozes uz dažādiem sporta notikumiem. Viņa interešu lokā ietilpst vairāki sporta veidi: sākot no basketbola un beidzot ar skeletonu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes33
Precīzas10
Zaudētas21
Atgrieztas2
Peļņa:-4,25

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT