Kopenhāgena, 22:00 @ 21.06.2021

Prognoze neprecīza!

Eiropas čempionātā B grupas 3. kārtā savā starpā tiksies Krievijas un Dānijas izlases. Krieviem pēc diviem mačiem uzvara un zaudējums, kas dod otro vietu grupā, savukārt Dānija ar diviem zaudējumiem ieņem pēdējo vietu grupā.

Visticamākais, ka ar izcīnītiem trim punktiem Dānijai nepietiks, lai tiktu astotdaļfinālā, tāpēc var teikt, ka dāņu vilciens ir aizgājis. Krievijas izlasei vēl ir izredzes, taču sniegums nav bijis tik labs kā Pasaules kausā.

Dāņiem nepaveicās dramatiskajā mačā ar Somiju, pret Beļģiju arī bija iespēja izcīnīt vismaz punktu, taču tagad varēs spēlēt bez jebkāda psiholoģiskā spiediena, turklāt mačs savu skatītāju priekšā. Krievijai šo spēli var raksturot kā “būt vai nebūt”. Izredzes uz uzvaru vērtēju kā līdzīgas, Krievijai vairāk vajag, bet Dānija spēlē labāk.

Prognozēju, ka Dānija izcīnīs uzvaru ar 1 vārtu pārsvaru.

Prognoze neprecīza: Dānijas uzvara 4:1

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prognoze: Dānijas uzvara ar 1 vārtu pārsvaru
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
3.55
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Lauris Lizbovskis
TV3 sporta ziņu cilvēks
Par ekspertu

Lauris Lizbovskis ir sporta ziņu leģenda - TV ekrānos viņa sagatavotos sižetus vērojam jau no 90-tajiem gadiem, kad vēl pastāvēja leģendārais kanāls LNT. Lizbovskis liks lietā savu milzīgo pieredzi, lai sniegtu savas prognozes uz dažādiem sporta notikumiem. Viņa interešu lokā ietilpst vairāki sporta veidi: sākot no basketbola un beidzot ar skeletonu.

Eksperta statistika
Likmes
1
Precīzas
0
Zaudētas
1
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
31
Precīzas
9
Zaudētas
20
Atgrieztas
2
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT