Kopenhāgena, 22:00 @ 21.06.2021

Prognoze precīza!

B apakšgrupa matemātisko variāciju ziņā ir viena no potenciāli aizraujošākajām “Euro 2020” finālturnīra pēdējā kārtā, jo nebūt ne nereāls nav scenārijs, kurā trim izlasēm no otrās līdz ceturtajai vietai var būt ne tikai vienāds punktu skaits, bet arī vienādi savstarpējo spēļu rādītāji. Tā būs gadījumā, ja Dānija ar 1:0 uzvarēs Krieviju un Somija ar jebkādu rezultātu zaudēs Beļģijai. Tad nākamais kritērijs būtu vārtu starpība visās grupas spēlēs, un pie šādiem rezultātiem tas otro vietu visdrīzāk dotu Dānijai. Mazāk ticams, taču arī ne neiespējams ir variants, kurā seši punkti būs trim vadošajām izlasēm – ja somi uzvarēs beļģus un krievi uzveiks dāņus.

Ja pāriet pie konkrētās spēles, tad sliktākajā situācijā ir Dānija, kurai derēs tikai un vienīgi uzvara, bet dāņu labā vēsts ir tā, ka viņiem varētu pietikt arī ar minimālu uzvaru – vēlams gan, protams, būtu uzvarēt ar vismaz divu vārtu pārsvaru, lai pilnīgi noteikti ieņemtu otro vietu, ja tiks sagaidīts somu zaudējums beļģiem. Un Dānijai pat bez Kristiana Ēriksena vajadzētu būt šīs spēles favorītei. Iepriekšējā mačā dāņi ar 1:2 zaudēja beļģiem, taču aizvadīja lielisku pirmo puslaiku un arī pirmie guva vārtus. Šis pirmais puslaiks tikai pastiprināja iespaidu, ka pirmais zaudējums pret somiem bija tikai un vienīgi nejaušība, kas lielā mērā saistīta ar psiholoģisko stāvokli pēc Ēriksena saļimšanas.

Galu galā, iepriekšējo 28 spēļu laikā Dānija ir piedzīvojusi tikai četrus zaudējumus, no kuriem trīs ir pret FIFA ranga līderi Beļģiju un viens – pret Somiju, kas realizēja savu vienīgo sitienu spēlē. Arī rezultāti pirms finālturnīra bija ļoti pārliecinoši – martā Pasaules kausa atlasē sausās uzvaras pār Izraēlu (2:0), Moldovu (8:0) un Austriju (4:0), bet jūnija pārbaudes spēlēs dāņi nezaudēja vāciešiem (1:1) un apspēlēja bosniešus (2:0). Krievija otrajā kārtā nosargāja uzvaru pār Somiju (1:0) un svinēja tikai ceturto panākumu 13 spēlēs.

Prognozēju, ka Dānija izcīnīs uzvaru.

Prognoze precīza: Dānijas uzvara 4:1

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prognoze: Dānijas uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.72
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda
Sportacentrs.com apskatnieks
Par ekspertu

Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem, UEFA Čempionu līgu, kā arī gaidāmo EURO 2021. Netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.

Eksperta statistika
Likmes
7
Precīzas
2
Zaudētas
5
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
74
Precīzas
33
Zaudētas
41
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT