Maskava, 18:30 @ 03.03.2021

Prognoze neprecīza!

Maskavas CSKA regulāro čempionātu pabeidza ar sauso uzvaru pret Austrumu konferences labāko komandu Kazaņas “Ak Bars”, trešo gadu pēc kārtas kļūstot par regulārās sezonas uzvarētāju.

Šī sērija ir iespaidīgāka, taču CSKA azotē mīt vēl iespaidīgāks sasniegums – komanda sešus gadus pēc kārtas “play-off” pirmo kārtu pārvarējusi ar 4-0. Iepriekšējais zaudējums pirmajā raundā tika piedzīvots 2014. gadā, kad CSKA vēl nebija kļuvusi par mašīnu un regulāro čempionātu pabeidza divas pozīcijas aiz Rīgas “Dinamo”.

CSKA pretī stāsies Maskavas “Spartak”. Abu vienību dueļi bijuši saspringti, visiem noslēdzoties ar vienas ripas starpību, taču Gagarina kausā tiek spēlēts cits hokejs. Lielāks uzsvars tiek likts uz līderiem, un CSKA rindās ir vairāki hokejisti, kuri prot izšķirt maču likteni. Spēlējot labākajā sastāvā, CSKA iepriekšējā mēneša laikā piedzīvoja tikai vienu zaudējumu.

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa!

Prognoze: CSKA handikaps -1
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
1.71
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Par ekspertu

Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.

Eksperta statistika
Likmes
5
Precīzas
2
Zaudētas
3
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
40
Precīzas
16
Zaudētas
23
Atgrieztas
1
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT