Sofija, 20:00 @ 22.07.2021

Prognoze neprecīza!

Trešā Latvijas komanda Konferences līgā FK “Liepāja” ceturtdien viesosies pie Sofijas CSKA. Iepriekšējā kārtā liepājnieki negaidīti pārliecinoši pārvarēja “Struga” barjeru. CSKA mačus Eirokausos vēl nav aizvadījusi, bet Superkausa spēlē aizvadītajā nedēļas nogalē kapitulēja “Ludogorets” ar 0:4.

Nav šaubu, ka CSKA laukumā pret liepājniekiem dosies ar papildu motivāciju, arī tribīnes būs pilnas. Pēc tik pārliecinošiem zaudējumiem komandas cenšas reabilitēties nākamajā mačā, tāpēc uzskatu, ka “Liepājai” nebūs viegli.

Uzskatu, ka CSKA sāks agresīvi, bet tas var radīt vārtu gūšanas momentus arī “Liepājai”. Prognozēju, ka 1. puslaikā būs vairāk par 1,5 vārtiem. Ja arī Latvijas komandai neizdosies būt precīzai, tad CSKA izdarīs darbiņu.

Prognoze neprecīza: 1. puslaiks noslēdzās 0:0

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Prognoze: 1. puslaikā vairāk par 1,5 vārtiem
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
2.30
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya
Eurosport komentētājs
Par ekspertu

Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols

Eksperta statistika
Likmes
35
Precīzas
10
Zaudētas
25
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
207
Precīzas
78
Zaudētas
123
Atgrieztas
6
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT