Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: CSKA būs motivēta pret “Liepāju”

Sofija, 20:00 @ 22.07.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Trešā Latvijas komanda Konferences līgā FK “Liepāja” ceturtdien viesosies pie Sofijas CSKA. Iepriekšējā kārtā liepājnieki negaidīti pārliecinoši pārvarēja “Struga” barjeru. CSKA mačus Eirokausos vēl nav aizvadījusi, bet Superkausa spēlē aizvadītajā nedēļas nogalē kapitulēja “Ludogorets” ar 0:4.

Nav šaubu, ka CSKA laukumā pret liepājniekiem dosies ar papildu motivāciju, arī tribīnes būs pilnas. Pēc tik pārliecinošiem zaudējumiem komandas cenšas reabilitēties nākamajā mačā, tāpēc uzskatu, ka “Liepājai” nebūs viegli.

Uzskatu, ka CSKA sāks agresīvi, bet tas var radīt vārtu gūšanas momentus arī “Liepājai”. Prognozēju, ka 1. puslaikā būs vairāk par 1,5 vārtiem. Ja arī Latvijas komandai neizdosies būt precīzai, tad CSKA izdarīs darbiņu.

Prognoze neprecīza: 1. puslaiks noslēdzās 0:0

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: 1. puslaikā vairāk par 1,5 vārtiem
KategorijaFutbols
Koeficients2.30
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63