40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “City” turpinās braukt pāri!

Mančestra, 18:30 @ 07.03.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Mančestras derbijs ir klāt – “City” pret “United”! Daudzi prognozēja, ka “City” cīnīsies ar “Liverpool” par titulu, taču cīnās ar “United”, bet tā ir visai nosacīta, jo es jau esmu kronējis “City” par šīs sezonas čempioni. Atlicis vēl tikai derbijs, un “City” var pielikt treknu punktu.

“City” uzvarējusi 21 spēli pēc kārtas visu turnīru ietvaros, kas ir Anglijas rekords, bet “United” nav uzvarējusi nevienu spēli pret TOP6 komandām. Sarkanie velni pret lielajām komandām spēlē neizšķirti, spēlē 0:0 un zaudē punktus arī pret mazajām komandām.

Šajā spēlē es arī prognozēju “City” uzvaru, koeficients ir pietiekami augsts, taču “City” ir tā komanda, kura iet visām pāri, kamēr “United”, manuprāt jau atkal sākusi buksēt – pēdējās piecās Premjerlīgas spēlēs trīs neizšķirti un divas uzvaras.

Prognoze neprecīza: “Manchester United” uzvara 2:0

Īpašais piedāvājums – prognozē iznākumu Mančestras derbijā un saņem vārtu bonusu! [Noslēdzies]

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "City" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.52
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71