Mančestra, 18:30 @ 07.03.2021

Prognoze neprecīza!

Mančestras derbijs ir klāt – “City” pret “United”! Daudzi prognozēja, ka “City” cīnīsies ar “Liverpool” par titulu, taču cīnās ar “United”, bet tā ir visai nosacīta, jo es jau esmu kronējis “City” par šīs sezonas čempioni. Atlicis vēl tikai derbijs, un “City” var pielikt treknu punktu.

“City” uzvarējusi 21 spēli pēc kārtas visu turnīru ietvaros, kas ir Anglijas rekords, bet “United” nav uzvarējusi nevienu spēli pret TOP6 komandām. Sarkanie velni pret lielajām komandām spēlē neizšķirti, spēlē 0:0 un zaudē punktus arī pret mazajām komandām.

Šajā spēlē es arī prognozēju “City” uzvaru, koeficients ir pietiekami augsts, taču “City” ir tā komanda, kura iet visām pāri, kamēr “United”, manuprāt jau atkal sākusi buksēt – pēdējās piecās Premjerlīgas spēlēs trīs neizšķirti un divas uzvaras.

Prognoze neprecīza: “Manchester United” uzvara 2:0

Īpašais piedāvājums – prognozē iznākumu Mančestras derbijā un saņem vārtu bonusu!

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prognoze: "City" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.52
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns
TV3 Sport futbola komentētājs
Par ekspertu

TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.

Eksperta statistika
Likmes
14
Precīzas
6
Zaudētas
8
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
88
Precīzas
36
Zaudētas
52
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT