40 EUR bezriska likme
Saņemt

NBA prognoze: Čikāgas “Bulls” pret Fīniksas “Suns”

Čikāga, 2:30 @ 26.02.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

“Bullls” līderi Zeks Lavīns un Kobijs Vaits ir uzņēmuši labu formu un ritmu, komandā, kur visu nosaka uzbrukums. Čikāgas “Bulls” uzvarējuši piecas no sešām iepriekšējām spēlēm. Lavīns ir ļoti meistarīgs spēlētājs, kurš daudz var izšķirt vienatnē. Viņš aizvada labāko sezonu karjerā, ko apliecina viņa “All Star” statuss. Arī komanda no tā ir ieguvusi, jo sniegums ir krietni sakarīgāks nekā iepriekš.

Komanda ir neparedzama, tomēr uzskatu, ka mājas viņi var uzvarēt visas komandas, tajā skaitā, Fīniksas “Suns”, kuru sniegums ar Krisa Pola ierašanos ir mainījies uz labo pusi. Tomēr komanda vēl nav tādā līmenī, lai spēlētu stabili. Kopumā, domāju, ka šī ir 50/50 spēle, kurā mājas priekšrocības izmantos Čikāga. Nedomāju, ka Fīniksa ir tik izteikta favorīte kā uzskata bukmeikeri.

Prognoze neprecīza: “Suns” uzvara ar 106:97

Pievienojies un saņem lielisku LVBET welcome bonusu!

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Čikāgas "Bulls" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 3.30
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31