Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: cik pārliecinošs būs Medvedevs?

Parīze, 22:00 @ 02.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Pasaules ranga otrā rakete Daniils Medvedevs Francijas atklātā tenisa čempionāta otrajā kārtā sacentīsies ar amerikāni Toniju Polu, kurš rangā atrodas 52. vietā. Pirmo reizi tenisisti aizvadīs savstarpējo maču.

Iepriekš Pols neizcēlās ar labu spēli uz māla, taču 2021. gada rezultāti bijuši pozitīvi. Amerikānis no 14 aizvadītajām spēlēm uz māla uzvarējis deviņās cīņās. Parmas turnīrā viņš aizspēlējās līdz pusfinālam, savukārt “French Open” 1. kārtā uzvara pār Kristoferu O’Konelu piecos setos.

Arī Medvedeva un māla attiecības nekad nav bijušas ļoti labas, taču pirmo kārtu Krievijas sportists pārvarēja, tiesa, viņš neizskatījās ļoti pārliecināts, pieļāva vairākas kļūdas un nebija drošs pie savas reizes. Skaidrs, ja viņš vēlas sasniegt augstus rezultātus turnīrā, sniegums jāuzlabo.

Polam nav īsti ko zaudēt, zinot Medvedeva nepārliecinošo sniegumu uz māla seguma. Prognozēju, ka Pols nezaudēs ar vairāk kā sešiem geimiem (handikaps +6,5).

Prognoze neprecīza: Medvedeva uzvara 3:6, 6:1, 6:4, 6:3

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Pola handikaps +6,5
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.78
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19