Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Cicipa un Medvedeva duelis ievilksies

Parīze, 12:00 @ 08.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Otrdien par vietu “French Open” pusfinālā cīnīsies grieķis Stefans Cicipas no Grieķijas un Krievijas pārstāvis Daniils Medvedevs. Abi tenisisti šobrīd atrodas ranga TOP5, jo grieķis ievada piecinieku, bet Medvedevs ieņem 2. pozīciju.

Cicipas uzņēmis labu formu, jo nav zaudējis astoņās spēlēs pēc kārtas. Pirms Parīzes grieķis viesojās Lionā, kur izcīnīja uzvaru turnīrā, savukārt “Roland Garros” kortos Cicipas tikai vienreiz zaudējis setu, to izdarot pret amerikāņu milzi Džonu Isneru.

Liels pārsteigums ir Medvedeva iekļūšana TOP8, jo māls nav viņa labākais segums. Lai gan demonstrētais sniegums nav tas labākais, Krievijas tenisists arī tikai zaudējis vienu setu, kas bija pret Tomiju Polu.

Ja skatās savstarpējo spēļu bilanci, tad priekšroka ir Medvedevam, kurš uzvarējis sešos mačos no septiņiem, taču uz māla norisinājās tikai viens duelis, turklāt tajā bija trīs seti. Ņemot vērā, ka pārsvarā cīņas ir ļoti sīvas un ar daudz geimiem, prognozēju, ka šajā reizē būs vairāk par 37,5 geimiem.

Prognoze neprecīza: Cicipa uzvara 6:3, 7:6(3), 7:5

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: vairāk par 37,5 geimiem
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.85
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19