40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Chiefs” pret “Bills” būs rezultatīva spēle

Kanzassitija, 3:20 @ 11.10.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Pirmdienas naktī notiks šīs nedēļas NFL smagsvaru duelis starp Kanzassitijas “Chiefs” un Buffalo “Bills” komandām. Ik pa laikam šādu uzbrukumu komandu dueļi noslēdzas mazrezultatīvi, taču uzskatu, ka šoreiz tā nebūs.

“Chiefs” šosezon vidēji spēlē gūst 33,5 punktus, un komanda ir spēlējusi pret lieliskām aizsardzībām. Komandas vājais punkts ir haoss aizsardzībā, kura pieļauj kļūdas uz tālām izspēlēm un pašlaik atrodas pirmspēdējā vietā NFL pretiniekiem atļauto punktu un jardu ziņā. Uzbrukumā “Chiefs” joprojām izskatās ļoti labi, taču, šķiet, ka dažreiz uzbrukumā notiek daudz improvizācijas. Patriks Mahoumss ir nenoliedzams supertalants, un cīņa pret “Bills” aizsardzību būs īpaši skatāma.

“Bills” sezona iesāka ar zaudējumu ļoti drausmīgā spēlē, taču spēja atgūties, gūstot 3 uzvaras pēc kārtas. Pretinieki gan bijuši līmeni zemāki par “Chiefs” pretiniekiem, taču tas nemaina faktu, ka uzbrukumā komanda gūst vidēji 33,5 punktus. Aizsardzībā ir izdevies 2 spēles noturēties, neielaižot nevienu punktu, taču tas tika izdarīts pret komandām, kuras jau tā nebija favorītes un abas spēlēja ar rezerves “quarterback” spēlētājiem. “Chiefs” uzbrukumā ir visi ieroči, lai mestu punktus “Bills” un otrādāk.

Prognozēju, ka spēlē abas komandas kopā gūs vairāk par 56 punktiem!

Prognoze precīza: “Bills” uzvara 38:20

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: kopā vairāk par 56 punktiem
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients1.87
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54