Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Chelsea” pakaļ uzvarai

Sevilja, 22:00 @ 07.04.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Londonas “Chelsea” nedēļas nogalē Anglijas Premjerlīgā kapitulēja ar 2:5 un turnīra tabulā ieņem tikai piekto vietu, taču kopš Tumasa Tuhela stāšanās amatā komanda ir strauji pārvērtusies uz labo pusi un, iespējams, šāds brīdinājuma zvans bija labākais, kas pirms Čempionu līgas varēja notikt – lai neieslīgtu pārāk lielā idillē un neriskētu ar pretinieku nenovērtēšanu.

Kas zina, kā spēle būtu beigusies, ja Tjagu Silva pie rezultāta 1:0 neatstātu komandu mazākumā – iespējams, “Chelsea” aizvadītu jau astoto sauso spēli pēc kārtas. Toties beigās sanāca katastrofa, ielaižot par trim vārtiem vairāk nekā visās 14 spēlēs kopš Tuhela stāšanās amatā un piedzīvojot pirmo zaudējumu (10-4-0, vārti 17:2).

Vēl viens trauksmes zvaniņš bija konflikts komandas treniņā starp centra aizsargu Antonio Rīdigeru un otro vārtsargu Kepu Arrisavalagu, bet Tuhels, vismaz publiski, galvo, ka konflikts ir atrisināts un ka spēlētāji tik cilvēcīgi un nekaitīgi izgājuši no situācijas, ka pagaidām pat nesaņems naudas sodu. Arī no lazaretes Tuhels saņēmis labas ziņas – ierindā būs gan Ngolo Kantē, gan Kristians Pulisiks, gan Temijs Eibrahams.

“Porto” šajā ziņā problēmu ir vairāk – diskvalificēts ir irāņu uzbrucējs Mehdi Taremi, tāpat savainojumu ārstē Seržiu Oliveira, vēl viena nozīmīga figūra. “Porto” nedrīkst novērtēt par zemu – šī komanda mājās Čempionu līgas sezonā vēl nav zaudējusi, gan atņemot punktus “Manchester City” (0:0), gan astotdaļfinālā uzvarot Turīnas “Juventus” (2:1) -, tomēr sniegums un galvenokārt tā stabilitāte vedina domāt, ka “Chelsea” šajā pārī jābūt itin izteiktai favorītei, pat par spīti iepriekšējo dienu notikumiem.

Prognoze precīza: “Chelsesa” uzvara 2:0 (1:0)

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Chelsea" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.78
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes8
Precīzas4
Zaudētas4
Atgrieztas0
Peļņa:-0,81
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90