40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Chelsea” cīņā par finālu

Londona, 22:00 @ 04.05.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Izbraukumā gūtie vārti labākās pozīcijās nostāda Londonas klubu, kam derēs 0:0 un kam arī 1:1 nebūs sliktākais iznākums, un Tomasa Tuhela ērā “Chelsea” aizsardzība bijusi ļoti grūti uzlaužama – neskaitot anomāliju pret “West Brom” (2:5 mājās), londonieši pārējās 22 spēlēs kopš trenera maiņas piedzīvojuši tikai vienu zaudējumu (neitrālā laukumā Seviljā izskaņā 0:1 pret “Porto”, kas tāpat deva uzvaru divu spēļu summā), ielaiduši tikai piecus vārtus un nevienā no spēlēm nav ielaiduši vairāk par vieniem vārtiem.

“Real Madrid” mājās ielaisto vārtu dēļ Londonā nāksies riskēt un spēlēt uzbrūkoši, un lērums iztrūkumu aizsardzībā rada bažas, ka madridieši varētu būt ļoti ievainojami pret “Chelsea” pretuzbrukumiem. Ierindā beidzot ir atgriezies komandas kapteinis un aizsardzības līderis Serhio Ramoss, toties nebūs nedz pasaules čempiona Rafaela Varāna, nedz labās malas aizsargu Dani Karvahala un Lukasa Vaskesa, tāpat zem jautājuma zīmes arvien ir kreisās malas aizsargs Ferlāns Mendī. Vēl vairākiem aizsargiem dažādu iemeslu dēļ nesenā periodā trūcis stabilas spēļu prakses vai arī pilnvērtīga treniņprocesa.

Prognoze precīza: “Chelsea” uzvara 2:0 (1:0)

UEFA Čempionu līgas pusfināls: vai skatītājus gaida Anglijas fināls?

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Chelsea" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.18
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90