Prognoze: čempione pārtrauks zaudējumu sēriju
Prognoze precīza!
ULEB Eirolīgā klāt dubultā nedēļa. Otrdienas pirmajā spēlē pašreizējā čempione “Anadolu Efes” uzņems Vitorijas “Baskonia” ar Artūru Kurucu sastāvā. Ar sešām uzvarām un astoņiem zaudējumiem komanda turnīra tabulā atrodas tikai 11. vietā, savukārt “Baskonia” par uzvaru mazāk un zaudējumu vairāk, tādējādi ieņemot 16. vietu.
Pēc sliktā sezonas sākuma “Anadolu Efes” bija saņēmusies un izcīnīja četras uzvaras pēc kārtas, taču pēdējos divos mačos piedzīvotas neveiksmes – vispirms fināla atkārtojumā pret “Barcelona” pagarinājumā, bet iepriekšējā nedēļā atzīts Minhenes “Bayern” pārākums, turklāt ceturtajā ceturtdaļā komanda guva tikai septiņus punktus.
Ar labiem panākumiem nevar dižoties arī “Baskonia”, tomēr pagājušajā nedēļā tā savā laukumā sagrāva “ASVEL” ar 91:66. Sliktāk par Vitorijas komandu šosezon spēlē tikai Atēnu “Panathinaikos” un Kauņas “Žalgiris”.
Savā laukumā “Efes” ir pozitīva bilance, septiņos mačos izcīnot četras uzvaras. Ar izbraukuma bilanci nevar lepoties “Baskonia”, kas pratusi uzvarēt tikai vienreiz sešos mēģinājumos. Lai gan abas komandas nerāda to labāko basketbolu, uzskatu, ka Turcijas vienība ir galvas tiesu pārāka, tāpēc prognozēju “Efes” uzvaru ar vismaz desmit punktiem (handikaps -9,5).
Prognoze precīza: “Anadolu Efes” uzvara 87:72
* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties