Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Čehija uzvarēs un tiks astotdaļfinālā

Prāga, 18:30 @ 08.09.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Eurobasket 2022 grupu turnīra noslēdzošā spēļu diena jeb 5. kārtas spēles C un D grupās.

Šodienas uzmanība D grupas spēlei, kurā Čehija cīnīsies par biļeti uz astotdaļfinālu ar Izraēlas vienību. Čehija tikusi četrās spēlēs tikai pie vienas uzvaras, kas tika izcīnīta pret Nīderlandes izlasi, bet ar visu to saglabā reālās izredzes iekļūt izslēgšanas spēlēs, proti, jāuzvar Izraēla. Čehijas izlasei pirmajās spēlēs izteikti pietrūka saspēles vadītājs, par ko liecināja rezultātu, zaudējot Polijai un Serbijai. Tieši saspēles vadītajā problēma ir novērsta un otro spēli turnīrā spēlēs Tomašs Satoranskis, kas ir teju vai puse no komandas.

Izraēlas izlase šajā turnīrā epizodiski nodemonstrējusi ļoti kvalitatīvu basketbolu, gan pret spēcīgo Serbijas izlasi, gan uzvarā pret Somiju. Izraēlas izlases līderis ir Deni Avdija, kurš individuāli aizvada lielisku turnīru. Kopumā pietiekami sabalansēts sastāvs ar daudziem Eirolīgā uzspēlējušiem spēlētājiem un komandā ir gan pieredzes, gan jaunības balanss, bet tomēr šajā spēlē sliecos par labu Čehijas izlasei, kura vēl pavisam nesen lieliski nostartēja Pasaules kausā basketbolā, kur ar šo sastāvu iekļuva top 5 un uzskatu tieši šī komandas pieredze atbildīgās spēlēs kombinācijā ar pieredzējušo treneri Ronenu Gincburgu būs atslēga uz astotdaļfinālu. Prognoze -2.5 handikaps Čehija.

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Čehija - 2.5 handikaps
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.83
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73