Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Cardinals” pret “Colts”

Arizona, 3:15 @ 26.12.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Šī būs mana riskantā likme ar lielāku koeficientu. “Cardinals” pavisam nesen vēl bija TOP 1 komanda NFL, taču tagad pat grūti iztēloties viņus “playoff”. “Cardinals” komandā šajā spēlē noteikti nebūs viņu lielākais trumpis – Deandre Hopkins. Kaut arī Arizonai ir arī citi labi piespēļu ķērāji, tomēr pēdējā laikā komanda izskatās “atkosta” – jāizdara spiediens uz Kaileru Muriju, un spēle var pajukt. “Cardinals” spēles stils ir ļoti ātrs, kas nozīmē, ka bumba netiek ilgi turēta uzbrukumā, savukārt “Colts” uzbrukumus cenšas vilkt garumā.

“Colts” piedzīvo savu atdzimšanu un jāatzīst, ka izskatās pēc kārtīga drauda AFC konferencē. Komandai ir līgas labākais skrējējs Džonatans Teilors, kurš pēdējā spēlē parādīja arī savas bloķētāja prasmes, un kopumā “Colts” uzbrukums ar katru spēli izskatās labāk. Komanda ir tendēta uz skrējieniem, kas atkal atraisa rokas Karsonam Ventzam.

Ja “Colts” sastāvs uz spēli nebūs zaudējis kādu no saviem uzbrukuma balstiem, uzskatu, ka “Colts” šo spēli uzvarēs arī būdami viesi. Prognozēju “Colts” uzvaru ar vismaz 2 punktiem.

Prognoze precīza: “Colts” uzvara 22:16

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Colts" handikaps -2
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients2.16
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54