40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Capitals” turpinās veiksmīgo izbraukuma maču sēriju

Tampabeja, 1:00 @ 02.11.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Vašingtonas komanda šīs sezonas sākumā rāda lielisku uzbrukuma hokeju, jo viņi ne tikai vidēji spēlē iemet 3.75 vārtus, kas ir piektais rādītājs līgā un par 0.5 vārtiem/spēlē vairāk kā Tampai, bet arī ir fantastiski rezultatīvi izbraukuma mačos – 5.5, kas ir par 0.5 vārtiem vairāk nekā jebkura cita līgas komanda. Turklāt, šie rādītāji ir uzstādīti ar faktiski neeksistējošu vairākuma realizāciju, jo izbraukumā “Capitals” vēl ne reizi nav realizējuši vairākumu.

Var gan ar lielu pārliecību teikt, ka agri vai vēlu šis statistikas rādītājs tiks izlabots un, kāpēc gan, lai tas nenotiktu Floridā, jo “Lightning” ir gana aktīvi soda minūšu vācēji, pašlaik ieņemot 8. vietu līgā ar 97 minūtēm.

Tāpat, lai arī “Capitals” tiek uzskatīta par uzbrukuma komandu, viņu 2.38 vidēji spēlē ielaistie vārti ir septītais labākais rādītājs līgā, bet tikai 25.8 uz saviem vārtiem pieļautie metieni – līgas labākais rādītājs.

Pēdējo divu sezonu čempioniem no Tampas tik labi šīs sezonas ievadā nav gājis un viņiem vēl ir ļoti daudz jomu, kurās varētu savu sniegumu uzlabot. Viņi vidēji spēlē ielaiž 3.38 vārtus, kas ir sestais sliktākais rādītājs līgā, arī vairākums nav tas ierocis uz kuru paļauties, tikai 15.4% realizācija. Protams, “Lightning” ir komanda, kas mēģina spēlēt gudru hokeju, ripu pieturot un mēģinot nekļūdīties pašiem, tai pat laikā izprovocējot uz kļūdām pretiniekus, taču, kā minēts, pagaidām šī pieeja nav devusi kādu īpašu rezultātu. Arī mājas spēļu bilance viņiem ir diezgan nepārliecinoša: četrās spēlēs izcīnīta tikai viena uzvara.

Īsāk sakot, Vašingtonas komanda kopumā pašlaik rāda labāku hokeju nekā čempioni un tāpēc šīsdienas mačā arī svinēs savu ceturto panākumu izbraukumā pēc kārtas.

Prognoze neprecīza: “Lightning” uzvara 3:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Capitals" uzvara, ieskaitot papildlaiku un pēcspēles metienus
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients2.23
Prognozi piedāvā
Juris Miņins, likmetv
Hokeja, regbija, beisbola un NFL cienītājs
Sports ir manas dzīves fundamentāla sastāvdaļa, un tā izpaužas arī kā sporta notikumu vērošana un to aprakstīšana vadošajos Latvijas sporta medijos. Esmu pārliecināts, ka aizraujošs var būt absolūti jebkurš sporta veids, taču pats ikdienā visvairāk laika veltu hokejam, regbijam un Ziemeļamerikas sporta "eksotikai" – beisbolam un amerikāņu futbolam. Interesē ne tikai, kas notiek, bet arī kāpēc notiek.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes4
Precīzas1
Zaudētas3
Atgrieztas0
Peļņa:-1,95