Amsterdama, 22:00 @ 19.10.2021

Prognoze neprecīza!

UEFA Čempionu līgā otrdienas vakarā tiksies C  grupas līderes Amsterdamas “Ajax” un Dortmundes “Borussia”. Abām komandām ir pa sešiem punktiem, līdz ar to ir skaidrs, ka šajā vakarā vismaz viena no vienībām zaudēs punktus. Pēc pēdējās Čempionu līgas spēles “Ajax” kontā ir zaudējums un uzvara Nīderlandes čempionātā, kamēr Dortmundei divas uzvaras Bundeslīgā.

Līdzšinējās divās Čempionu līgas cīņās abas komandas ielaidušas pa vieniem vārtiem, bet rezultatīvāk spēlējusi “Borussia”, kas guvusi septiņus vārtus, kamēr “Ajax” – trīs. Lieliskā formā ir Ērlings Holanns, kuram pēdējā Bundeslīgas cīņā divi precīzi sitieni vārtos.

Nīderlandē “Ajax” ir viena no divām līderēm, tomēr “Borussia” ir cita kalibra pretinieks, kas Bundeslīgā arī demonstrē labu sniegumu, šobrīd ieņemot otro vietu. Neskatoties uz to, ka “Borussia” spēlēs izbraukumā, uzskatu Vācijas komandu par favorīti otrdienas vakarā, tā ir uzņēmusi ļoti labu ritmu, tāpēc prognozēju, ka “Borussia” izcīnīs uzvaru.

Prognoze neprecīza: “Ajax” uzvara 4:0

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: "Borussia" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
3.00
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns
TV3 Sport futbola komentētājs
Par ekspertu

TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.

Eksperta statistika
Likmes
2
Precīzas
1
Zaudētas
1
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
161
Precīzas
65
Zaudētas
92
Atgrieztas
4
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT