40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Buyukcekmece” pret “Bursaspor”

Stambula, 16:30 @ 14.03.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Turcijas basketbola čempionātā šodien gaidāma turnīra tabulas kaimiņu tikšanās – “Buyukcekmece” savā laukumā uzņems “Bursaspor”. Abas komandas aizvadījušas pa 23 spēlēm, izcīnījušas pa astoņām uzvarām, līdz ar to dalot 12. un 13. vietu. Komandām šis mačs ir svarīgs tādēļ, ka uzvara krietni palielinās izredzes palikt līgā arī nākamajā sezonā.

“Buyukcekmece” piedzīvo smagu periodu, jo pēdējās deviņās spēlēs izcīnījusi tikai vienu uzvaru, turklāt pagājušajā nedēļā tika zaudēts “Karsiyaka” ar 35 punktiem. “Bursaspor” pēdējos piecos mačos uzvarējusi divreiz, bet divas neveiksmes piedzīvotas dramatiskās galotnēs, atzīstot pretinieku pārākumu tikai ar vienu un diviem punktiem.

Abām komandām patīk uzbrukuma basketbols, tāpēc piedāvātais spēles stils ir ļoti ātrs. Uzskatu, ka “Buyukcekmece” ir krietni lielākas problēmas aizsardzībā, kamēr “Bursaspor” sniegums aizsardzībā pēdējās spēlēs ir bijis labs, tāpēc prognozēju, ka “Bursaspor” izcīnīs uzvaru spēlē.

Prognoze precīza: “Bursaspor” uzvara ar 73:68

Līdz pat 100 EUR vērtas bez riska likmes – Betsafe iepazīšanās bonuss!

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Bursaspor" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.10
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63