40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Budivelnyk iekļūs noslēdzošajā kvalifikācijas kārtā

Lisabona, 20:00 @ 23.09.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

FIBA Čempionu līgā aizvadīta kvalifikācijas pirmā kārta un ar astoņām spēlēm sāksies otrā kvalifikācijas kārtā, kurām pirmajā kārtā astoņām komandām, kas uzvarēja pirmajā kārtā pievienosies vēl astoņas izsētās komandas. Viens no interesantākajiem dueļiem gaidāms starp Vācijas komandu Bambergas “Brose” un Kijevas “Budivelnyk”.

Bambergas “Brose” kodolu šajā sezonā veidos tikko Vācijas izlases sastāvā bronzas medaļu ieguvušais Kristians Sengfelders, Čehijas izlases snaiperis Jaromirs Bohačiks, kā arī uzbrukumā liela nasta būs jānes Amerikas Savienoto Valstu spēlētāji Amirs Bells, Spencers Rīvs, Solomons Jangs. Pietiekami labi komplektēta komanda, kas šajā sezonā noteikti pacīnīsies par izslēgšanas spēlēm Bundeslīgā. Pretinieki Kijevas “Budivelnyk”, kura jau aizvadījusi spēli kvalifikācijas pirmajā kārtā, kur ļoti pārliecinoši pieveica Zviedrijas komandu Norčepingas “Dolphins”. Pirmajā spēlē savas kvalitātes nodemonstrēja amerikānis Entonijs Bārbers, kurš atzīmējās ar astoņpadsmit gūtajiem punktiem. Tāpat komandas kodolu veido arī vairāki Ukrainas izlases spēlētāji, kuri spēlēja nopietnu lomu Ukrainas izlasē aizvadītajā Eurobasket 2022, piemēram, Bogdans Blizņuks, Vjačeslavs Bobrovs. Bez nosauktajiem spēlētājiem komandas sastāvā pulcēti daudz meistarīgi viesspēlētāji.

Šajā spēlē uzskatu, ka uzvarēs tieši Kijevas “Budivelnyk”, jo komanda jau ir aizvadījusi spēli Lisabonā, kur risināsies šī spēle, kā arī kopumā gan komandas viesspēlētāji ir meistarīgāki, gan arī sastāvs ir dziļāks par Bambergas “Brose” piedāvāto un kopumā basketbols, ko piedāvā Kijevas “Budivelnyk” ir labāks un uzskatu, ka šajā spēlē uzvarēs tieši ukraiņi.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Budivelnyk" - 3.5 handikaps
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.10
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73