40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Brose” un “Ratiopharm” duelis Vācijas Bundeslīgā

Bamberga, 19:00 @ 27.03.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Vācijas basketbola Bundeslīgā sestdien savstarpējo maču aizvadīs Bambergas “Brose” un Ulmas “Ratiopharm”. Turnīra tabulā komandas atrodas viena otrai blakus, jo Bamberga ar 12 uzvarām un 11 zaudējumiem ieņem 8. vietu, bet Ulmas vienībai ir 14 uzvaras un 10 zaudējumi, kas dod 7. vietu.

“Brose” ir izteikta mājas komanda, par ko liecina fakts, ka 2021. gadā klubs ir piedzīvojis tikai divus zaudējumus savā laukumā. Viens no galvenajiem komandas spēlētājiem ir Deivids Kravišs, kurš īpaši svarīgu pienesumu dod aizsardzībā. Uzvara sestdienas spēlē ļaus atrauties no devītās vietas un pietuvoties labāko pieciniekam.

“Ratiopharm” izcēlusies ar vairākām sērijām pēdējā laikā. Februāra ievadā komanda zaudēja divas spēles pēc kārtas, kam sekoja četru uzvaru sērija, bet tagad klubs ir zaudējis pēdējās trīs spēles.

Pirmajā savstarpējā cīņā “Brose” izcīnīja uzvaru. Ņemot to, ka spēle notiek Bambergā, prognozēju, ka “Brose” izcīnīs uzvaru.

Prognozē precīza: “Brose” uzvara 88:65

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Brose" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.88
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73