Braitona, 19:30 @ 06.11.2021

Prognoze neprecīza!

Anglijas Premjerlīgā sestdienas pēdējā spēlē “Brighton” sacentīsies ar Ņūkāslas “United”. Desmit spēlēs tiekot pie 16 punktiem, Braitona turnīra tabulā atrodas 8. vietā, bet Ņūkāsla nevar lepoties ar dižiem panākumiem, jo izcīnītie četri punkti dod tikai priekšpēdējo vietu.

Pēdējās sešās spēlēs “Brighton” nav tikusi pie uzvarām, tomēr pretinieki bija spēcīgi un respektējami – “Arsenal”, “Liverpool”, “Manchester City” un “Leicester City”. Ņūkāsla ir viena no divām komandām, kas šosezon Premjerlīgā nav izcīnījusi uzvaru.

Neskatoties uz pēdējā laika neveiksmēm, Braitona ir krietni spēcīgāka par “United”, tāpēc prognozēju, ka komanda uzvarēs. Tāpat jāpiemin, ka pēdējās astoņās savstarpējās spēlēs “Brighton” nav zaudējusi Ņūkāslai.

Prognoze neprecīza: 1:1

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: "Brighton" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.62
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns
TV3 Sport futbola komentētājs
Par ekspertu

TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.

Eksperta statistika
Likmes
2
Precīzas
1
Zaudētas
1
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
161
Precīzas
65
Zaudētas
92
Atgrieztas
4
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT