Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Brighton” atpakaļ uz panākumu takas

Braitona, 19:30 @ 06.11.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Anglijas Premjerlīgā sestdienas pēdējā spēlē “Brighton” sacentīsies ar Ņūkāslas “United”. Desmit spēlēs tiekot pie 16 punktiem, Braitona turnīra tabulā atrodas 8. vietā, bet Ņūkāsla nevar lepoties ar dižiem panākumiem, jo izcīnītie četri punkti dod tikai priekšpēdējo vietu.

Pēdējās sešās spēlēs “Brighton” nav tikusi pie uzvarām, tomēr pretinieki bija spēcīgi un respektējami – “Arsenal”, “Liverpool”, “Manchester City” un “Leicester City”. Ņūkāsla ir viena no divām komandām, kas šosezon Premjerlīgā nav izcīnījusi uzvaru.

Neskatoties uz pēdējā laika neveiksmēm, Braitona ir krietni spēcīgāka par “United”, tāpēc prognozēju, ka komanda uzvarēs. Tāpat jāpiemin, ka pēdējās astoņās savstarpējās spēlēs “Brighton” nav zaudējusi Ņūkāslai.

Prognoze neprecīza: 1:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Brighton" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.62
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71